Aplikacje dla firm

Dzięki temu, że nasza aplikacja business to business cieszyła się dużym zainteresowaniem w szczególności wśród małych firm stwierdziliśmy, że czas najwyższy przejść na wyższy poziom i zainteresować się czymś znacznie bardziej rozbudowanym, co na pewno spodoba się każdemu klientowi.

Instalacja aplikacji b2b

aplikacja b2bZdecydowaliśmy, że teraz za cel obierzemy sobie większe korporacje, które przecież bez dobrej aplikacji b2b nie mogą efektywnie zarządzać pracą z klientami. Sami wiedzieliśmy to po własnym doświadczeniu, gdyż kilku z naszych pracowników pracowało w korporacjach w mieście i wiedzą na własnej skórze, że taka aplikacja b2b jest niezbędna do sprawnego zarządzania firmą. Stwierdziliśmy, że najpierw określimy możliwe funkcjonalności, jakie takie aplikacja powinna posiadać, a dopiero później zdecydujemy się na jej wdrożenie i przedstawienie kilku klientom. Klienci bowiem nie wiedzą często, jak w ogóle wykorzystać takie aplikacje, aby praca z klientami przebiegała jak najlepiej, dlatego uprzedzając ten fakt już teraz stworzyliśmy w strukturach stanowisko odpowiedzialne za przeprowadzanie takich szkoleń dla klientów. Aplikacja b2b, którą proponowaliśmy była przede wszystkim wysoce funkcjonalna i sprawdzała się świetnie jeśli chodzi o pracę nad kilkoma klientami jednocześnie. Pracownicy firm mogli od tej pory uruchomić aplikację i zobaczyć wszystko to, co wysłali do klienta, co na pewno sprawia, że cały proces pozyskania i utrzymania klienta w strukturach firmy jest o wiele prostszy.

Sam wiedziałem, że aplikacja b2b to konieczność w dzisiejszych czasach, dlatego tym bardziej byłem zadowolony, że mogę uczestniczyć w takich działaniach, jak praca nad oprogramowaniem, a następnie przeprowadzeniem szkoleń dla klientów z różnych branż, które je zamówią.