Bluzki damskie na co dzień

 

Bluzki są tego typu odzieżą, którą zakłada się dosyć często. I nie ma tu znaczenia, czy bluzkę zakładamy do pracy, czy na przyjęcie, lub na oficjalne spotkanie. Oczywiście, rodzaj bluzki zależy od okazji. Np. jeśli chcemy pobiegać, nie zakładamy raczej bluzki tiulowej z dużym dekoltem. Choć wszystko zależy od kobiety.

Ozdobne dekolty stosowane w ubraniach

bluzka damska z ozdobnym dekoltemJaki dekolt – taka jego właścicielka. I jest w tym wiele prawdy. Generalnie, każdy dekolt zależy od osoby. Jej preferencji, tradycji, kultury oraz wyniesionych z dzieciństwa przyzwyczajeń. Może być taka sytuacja, że kobieta przez całe swoje życie nie założy głębokiego dekoltu, ani tym bardziej nie ozdobi go niczym – w/g niej – negatywnym. A do tych „negatywów” mogą należeć kolorowe naszywki, cekiny, brokat itp. Nie ma nic złego w ozdabianiu ubrań tego typu przedmiotami. Niestety, są kobiety, które nie preferują takich „udziwnień”. W czym zatem one chodzą? Są to zapewne ścisłe kołnierzyki, golfy, itp. Ale przecież nie o to chodzi, aby przez całe życie zakrywać to, co dostaliśmy w prezencie od natury. Zakładając taki ubiór jak np. bluzka damska z ozdobnym dekoltem, każda kobieta podnosi swoją atrakcyjność. Uzewnętrznia swoją kobiecość i poprzez takie działania staje się bardziej pewna siebie, bardziej asertywna i wręcz promieniuje siłą, energią i seksapilem. Nie chodzi o to, aby prowokować, ale aby czuć się we własnych ubraniach, jak wręcz „w drugiej skórze”. To całkiem proste zachowanie i warto z niego korzystać.

Każdy powinien to zrozumieć i jeśli nie pomaga, to chociaż raczej niech nie przeszkadza w ubieraniu się kobiety świadomej. To, że kobieta ma na sobie ekstrawagancką bluzkę, świadczy tylko o jej asertywności i sile woli. Szczególnie w obecnych społeczeństwach, które niejednokrotnie nie tolerują takich zachowań.