Ćwiczenia w zaciszu domowym i treningi personalne

treningi personalne

Wielu z nas nie lubi pocić się publicznie. Dlatego gdy decydujemy się na ćwiczenia, zazwyczaj wykonujemy je w domowym zaciszu. Polacy są raczej wstydliwi. Nie lubimy wychodzić brzydko ubrani, z potarganymi włosami czy bez makijażu.

Treningi personalne w Warszawie w naszym domu

treningi personalne W Stanach Zjednoczonych ludzie rano wychodzą po zakupy w szlafrokach i laczkach,co dla nas jest to absolutnie nie do pomyślenia. Dlatego wielu z nas nigdy nie poszłoby na siłownię. Pierwszym powodem jest zwykły wstyd. Za pierwszym razem nigdy nie wiemy jak zabrać się za urządzenia. Czasem wolimy godzinę się głowić i z czymś męczyć, niż poprosić kogoś o pomoc. Jesteśmy dumni i butni, co kompletnie nam nie pomaga w życiu. Dla takich wstydliwych osób dobrą formą wysiłku fizycznego jest trening indywidualny. Wówczas trener personalny skupia uwagę tylko na nas. Zniesiemy na sobie wzrok jednej osoby, nikt więcej nie będzie obserwował naszych nieudolnych zmagań z ćwiczeniami. Jednak trener osobisty nie może równać się domowemu zaciszu, a treningi personalne w Warszawie ćwiczeniom przed laptopem. Zdecydowana większość Polek i Polaków wybiera ćwiczenia w domu. Na podłodze rozkładamy matę, włączamy program Ewy Chodakowskiej i przystępujemy do dzieła. Trzeba przyznać, że lepsza taka aktywność, niż żadna.

Wiele kobiet pokazuje w internecie swoje metamorfozy osiągnięte w domu i są naprawdę spektakularne. Ćwiczyć możemy wszędzie. Najważniejszy jest jednak zapał i chęć do działania. Ćwiczenia w zaciszu domowym, są tak samo dobre jak karnety wykupione przez nas na siłowni.