Czyszczenie narożników tapicerowanych

W salonie mam duży narożnik, na którym spokojnie może usiąść nawet sześć osób. Jest bardzo wygodny, ma miękkie siedziska, wszyscy znajomi mówią, że jest świetny. Jedyny problem z nim jest taki, że samodzielnie trudno jest go wyczyścić. Meble przetrze się szmatką i gotowe, dywan odkurzy, w ostateczności wypierze.

Czyszczenie narożnika w salonie

czyszczenie narożników warszawaPoduchy z narożnika mogę wytrzepać i wystawić na balkon na świeże powietrze. Całość mogę co najwyżej lekko sczyścić, ale nic więcej. Bałam się, że jak zamoczę tapicerkę to się zniszczy a nie chciałam wymieniać narożnika. Było na nim kilka plam po kawie czy winie, niedużych, ale wymagających uwagi. Sama jednak nie chciałam ryzykować i wybrałam ekspertów, którzy wiedzą jak przebiega czyszczenie narożników warszawa. Bałam się, że taka usługa będzie kosztowała nie wiadomo ile, w końcu narożnik ma słuszne rozmiary. Jednak cena mnie miło zaskoczyła, bo okazało się, że teraz mają tydzień promocji na czyszczenie tapicerki meblowej. Nie mogłam lepiej trafić. Ekipa czyszcząca zabrała się do dzieła. Miała przy sobie różne maszyny i środki piorące. Dopiero jak zobaczyli z czego wykonany jest narożnik (bo rodzajów tapicerek też jest mnóstwo) i w jakim jest stanie to zabrali się za działanie. Czyścili szybko i sprawnie, przy tym środki piorące bardzo ładnie pachnialy i w powietrzu unosił się przyjemny aromat. Narożnik nawet kilka dni po czyszczeniu tak pachniał. Po czyszczeniu zauważyłam dopiero jak już był brudny.

Tapicerka zrobiła się ciemniejsza po całości, dlatego nie było tego widać. A przecież mój narożnik wzięty ze sklepu nie był tak ciemny. Cieszyłam się, że zaufałam profesjonalistom. Obecnie mój narożnik prezentuje się nawet lepiej niż nowy, a do tego przyjemnie pachnie. O to mi chodziło.