Duże agencje PR w mieście

Bardzo dobrze pracowało mi się w pewnym dziale marketingowym, jednak z czasem stwierdziłem, że czas zająć się czymś nieco bardziej poważnym co na pewno sprawi, że moje kompetencje szybko wzrosną. Tym bardziej, że zależało mi na rozwoju w bardziej obszarze komunikacji i kontaktu z mediami, niż na samych działaniach marketignowych.

Praca w agencji PR

Agencja Public Relations WarszawaPamiętam, że na studiach miałem takie przedmioty, jak właśnie komunikacja z różnymi mediami i o sposobie, jak powinna być poprawnie wykonana, dlatego cieszyłem się na myśl, że będę mógł nauczyć się tego w praktyce. Akurat ogłoszono, że znana Agencja Public Relations Warszawa poszukuje pracowników i nie zamierzałem siedzieć bezczynnie i czekać, a bardziej zainteresowałem sie tym, jak mogę taką pracę dostać. Agencja pr, którą znalazłem cieszyła się dużym zainteresowaniem w szczególności wśród studentów, którzy chcieli w szybkim czasie nauczyć się praktycznie wszystkich kwestii odnośnie codziennej pracy w takiej agencji. Dobrze wiedziałem, że agencja public relations na pewno będzie miała spore wymagania od kandydatów na takie stanowisko, dlatego dobrze przygotowałem się do rozmowy i przypomniałem sobie różnorodne realizacje, za które byłem odpowiedzialny. Agencja pr widać było, że jest dobrze zorganizowana. Przechodząc korytarzem mogłem usłyszeć naprawdę ciekawe rozmowy pomiędzy pracownikami firmy, a klientami, dzięki czemu też wiedziałem, czego będę mógł się spodziewać po podjęciu zatrudnienia właśnie w takiej firmie.

Możliwości rozwoju w obrębie tej firmy miałęm bardzo dużo, dlatego postanowiłem dokładnie podejść do tematu. Agencja pr dawała mi na każdym etapie zatrudnienia cenne wskazówki oraz porady odnośnie moejj przyszłej pracy tak, że z czasem mogłem część rzeczy realizować samodzielnie.