Elektronarzędzia ułatwiające pracę profesjonalistom i amatorom

 

Elektronarzędzia to sprzęt wykorzystywany na placach budowy, w profesjonalnych warsztatach lub przydomowych ogródkach. Zasilane kablem sieciowym oraz akumulatorami są niezastąpione przy budowie, remoncie, pracach stolarskich, montażowych, a nawet przy spawaniu.

Niezastąpiona wśród szlifierek kątowych hitachi model g23sr

hitachi g23srJedną z kategorii narzędzi zasilanych prądem elektrycznym są szlifierki. Ze względu na zastosowanie możemy podzielić je na stołowe, taśmowe, oscylacyjne, do betonu i gipsu, a także najbardziej znane – kątowe. Swoją popularność zawdzięczają wielofunkcyjności. W zależności jaką tarczę dobierzemy do szlifierki taką pracę będziemy mogli wykonać. Jednym z wiodących producentów branży elektronarzędzi jest Hitachi. Japońska marka wypuściła na rynek model hitachi g23sr. Jest to średniej wielkości narzędzie o ergonomicznej budowie oraz możliwości regulowania rękojeści bocznej, co sprawia, że z łatwością dostosowuje się do naszych dłoni. Natomiast dzięki blokadzie wrzeciona bez trudu wymienimy tarczę szlifierki, a niska głowica doskonale nada się przy trudnym manewrowaniu sprzętem. Szlifierka g23sr jest łatwa w czyszczeniu, ponieważ posiada niezawodne zabezpieczenie przeciwpyłowe. Nowością jest bardzo dobrze izolowany silnik o mocy 2000W oraz 6600 obrotach na minutę, który wspomagany jest labiryntowym systemem chłodzenia. Jednym z najważniejszych elementów szlifierki jest tarcza, której średnica wynosi w tym przypadku 230 mm.

Model ten doskonale sprawdzi się zarówno przy profesjonalnym remoncie jak i w pracach w przydomowym warsztacie. Szlifierka kątowa marki Hitachi sprawdzi się przy cięciu metalu, szlifowaniu, usuwaniu rdzy oraz ścieraniu warstw lakieru. Doskonała do powierzchni kamiennych, ceramicznych oraz metalowych.