Funkcja reklamowa specjalnych koszulek

Moja firma zajmowała się sprzedażą artykułów biurowych. Prężnie rozwijaliśmy się przez ostatnie lata i musieliśmy dbać o nasz pozytywny wizerunek. To było dla nas bardzo istotne. Również co roku braliśmy udział w ważnych targach, które dawały nam możliwości rozwoju.

Wysoka jakość zamawianych koszulek 

koszulki z nadrukiem sklepAby wszystko odbyło się jak należy trzeba było przygotować różnego rodzaju gadżety promocyjne. Oczywiście były to długopisy z logiem firmy, baloniki, kalendarze, wizytówki, smycze i koszulki. Z tymi ostatnimi było pewne zamieszanie. Musieliśmy znaleźć dobrego wykonawcę, ponieważ ten, którego mieliśmy kilka lat temu zmienił profil działalności i nie mogliśmy dłużej nabywać od niego żadnych produktów. Oczywiście wzór był bardzo prosty. Każda z koszulek miała posiadać logo naszej firmy na żółtym tle. To były dla nas charakterystyczne barwy i chcieliśmy się ich trzymać. Ostatecznie znalazłem bardzo dobrą firmę, która stawiała na kontakt z klientem. Spotkałem się również aby omówić wszelkie szczegóły. Moda intensywnie zmieniała się w przeciągu ostatnich lat dlatego nasz produkt musiał być na czasie. Również pracownicy jadący na targi musieli mieć koszulki w swoim rozmiarze. To było ważne, ponieważ musieliśmy się jakoś dobrze prezentować. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na zamówienie dotyczące około 1000 sztuk. Koszulki z nadrukiem sklep szybko zrealizował nasze zlecenie.

Jakość była na wysokim poziomie i nic nie odbiegało od wstępnych ustaleń. Cieszyłem się z tego powodu, ponieważ ewentualne poprawki zawierałyby o wiele więcej czasu i naszej energii. Na szczęście wszystko poszło po naszej myśli, a współpraca przyniosła świetne efekty. Nie musiałem martwić się o zapas koszulek dla osób odwiedzających nas na targach. Miało starczyć dla każdego.