Gdzie kupować lampy rowerowe?

Każdy, kto kiedyś wybierał rower dobrze pamięta ile czasu go to kosztowało. Porównanie parametrów, osprzętu, jazda próbna, etc. Całe szczęście, że w przypadku dobierania odpowiedniego osprzętu nie ma podobnych problemów i wybór jest znacznie prostszy.

LED -owa przednia lampa rowerowa

lampy rowerowe przednieJednym z najważniejszych elementów w każdym jednośladzie jest oświetlenie. Powinno być mocne i zapewniać optymalną widoczność. Szczególnie ważna jest odpowiednio dobrana przednia lampa. To na niej, w głównej spoczywa odpowiedzialność za nasze bezpieczeństwo. Lampy rowerowe przednie powinny być mocniejsze od tylnych i świecić mocnym, jasnym światłem. Jeżeli dobrze poszukamy, znajdziemy modele, które zapewniają strumień światła również po bokach. Jednak są to modele nieco droższe, dedykowane cyklistom, którzy często jeżdżą po bezdrożach i w ciężkich warunkach terenowych. Możemy wybrać też dużą, przednią lampę rowerową, która świeci na trzy strony, nie oślepiając przy tym, tych którzy jadą z naprzeciwka. Najmocniejsze są lampy LED – owe. Sprawdzają się w każdych warunkach i są niezwykle wytrzymałe. Zamontowana w nich bateria, sprawia, że są znacznie bardziej wytrzymałe od tych na baterie. Jeżeli chcemy zakupić lampę rowerową, najlepiej zrobić to w sklepie internetowym. Nie tylko ze względu na bardziej korzystną cenę, lecz również na znacznie większy wybór sprzętu. Cena dobrej lampy rowerowej to często nawet dwieście złotych. Jednak jest też markowy osprzęt, który jest znacznie tańszy. Zatem kwestią zasobności naszego portfela jest to, jaką lampę wybierzemy.

Przednia lampa ma za zadanie zapewnić nam jak najlepszą widoczność. Jest to ważne zarówno dla nas, jak i dla kierowców jadących z naprzeciwka. Najlepsze są lampy LED – owe, które generują najjaśniejszy i najbardziej mocny strumień  światła.