Kiedy warto wybrać się na zabieg lipolizy?

Kult szczupłego ciała wciąż trwa, niemniej w ostatnich latach jest on bardziej nastawiony na zdrowe i wysportowane ciało, aniżeli wychudzone, co z kolei jest sporym plusem. Niestety, ale czasami okazuje się, że nawet ćwiczenia nie są w stanie pozbyć nas tkanki tłuszczowej z niektórych partii na ciele. 

Pomocny zabieg lipolizy

lipoliza toruńOdkąd zaczęłam zdrowo jeść i ćwiczyć, moje ciało zmieniło się diametralnie. Już po pierwszym miesiącu aktywnego trybu życia zauważyłam pierwsze satysfakcjonujące efekty. Niestety, ale po pewnym czasie zdałam sobie sprawę, że na moim ciele są miejsca z których nie dam rady zrzucić pozostałej tkanki tłuszczowej, a jej gromadzenie się jest uwarunkowane niestety genetycznie. Zaczęłam szukać pomocy i informacji co mogę zrobić w takiej sytuacji i dowiedziałam się o zabiegu, który nazywa się lipoliza Toruń posiada klinikę w której mogłam się poddać takiemu zabiegowi, co niezwykle mnie ucieszyło, bowiem tak się składa, że mieszkam właśnie w tym mieście. Do wykonania zabiegu skusiła mnie jego niska inwazyjność. Sam zabieg bowiem polega na wstrzyknięciu leku rozpuszczającego błony komórek tłuszczowych, efektem czego jest zredukowana tkanka tłuszczowa nawet w tak trudnych miejscach jak podbródek. Lipoliza jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla osób pragnących nieco ujędrnić swoją skórę, jak i własnie dla ludzi znajdujących się w podobnej sytuacji do mojej, kiedy nawet ćwiczenia nie są w stanie zaradzić problemowi.

Zabieg przeprowadzony został z pomocą oczywiście znieczulenia punktowego. Nie mogę powiedzieć, abym odczuwała jakikolwiek strach przed zabiegiem, ponieważ lekarze byli tak mili i uprzejmi, że od razu poczułam się spokojna i pewna swojej decyzji, której w żaden sposób nie żałuje. Dzięki temu zabiegowi, moje ciało wreszcie wygląda jak wymarzone.