Kompleksowe szkolenie w Łodzi

Jestem młodą kobietą i chciałabym zacząć kształcenie na poziomie uniwersyteckim. Przed wyborem kierunku studiów, chciałabym jednak upewnić się, czy na pewno BHP należy do kręgu moim zainteresowań. Przed podjęciem studiów chciałabym zapisać się na krótki kurs w okolicach Łodzi.

Jakie rodzaje szkoleń oferuje Łódź?

szkolenia bhp w łodziPoszukuje profesjonalnego, całościowego szkolenia, z rzetelnym oraz komunikatywnym instruktorem, który potrafi przekazywać wiedzę. Ostatni raz zetknęłam się z BHP w gimnazjum, dlatego przyda mi się powtórka. Przed rozpoczęciem całościowych studiów, chce przekonać się, czy na pewno chciałabym zostać BHP-owcem. Znalezione przeze mnie szkolenia BHP w Łodzi oferują profesjonale podejście, nacisk na umiejętności praktyczne oraz rozwijanie kompetencji społecznych, które przydadzą się przyszłemu instruktorowi, gdy będzie wcielał się w rolę dydaktyka. Szkolenie powinno zawierać cenne informacje teoretyczne, konkretne przykłady, na których uczestnicy mogą ćwiczyć oraz niezbędne rekwizyty. Aby było efektywne, szkoleniowiec powinien najpierw zadać uczestnikom pytanie, zrobić burzę mózgów, a dopiero później podać prawidłową odpowiedź. Następnie przejść do zadań praktycznych, by zobaczyć, ile uczestnicy kursu  już potrafią, a czego należy ich nauczyć. Łódź jest dużym miastem, dlatego starałam się wyselekcjonować oferowane szkolenia w taki sposób, aby trafić na fachowców. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona i naprawdę dobrze trafiłam. Mój instruktor był bardzo sympatyczny i komunikatywny, a szkolenia dynamiczne i ciekawe.

Duża ilość praktycznych zadań sprawiła, że utwierdziłam się w przekonaniu o wyborze takiej ścieżki edukacyjnej. Umiejętności, którymi wykazałam się na szkoleniu, pochwalał instruktor oraz osoby, które brały w nim udział. Jeśli uda mi się dostać na studia z zakresu BHP, planuje otworzyć własną firmę szkoleniową w moim mieście.