Kumpel namawia mnie na kask LS2

Mój kumpel Grzesiek jak kupił sobie motocykl to często go nie ma w domu. Jeździ ze znajomymi i sprawia mu to mnóstwo frajdy. Ja też bym chciał z nimi jeździć i dlatego postanowiłem kupić sobie używany motocykl. Grzesiowi bardzo ten pomysł się spodobał.

U nas w ekipie każdy ma kask LS2

kaski LS2Grzegorz powiedział, że pomoże mi zakupić wszystko co niezbędne a najważniejszy jest porządny i trwały kask. U niego w ekipie wszyscy mają kaski LS2 i do kupna takiego zaczął mnie Grzegorz zachęcać. Nie miałem pojęcia gdzie to wszystko mogę kupić a potrzebowałem jeszcze kombinezonu i rękawic. Kumpel od razu powiedział, że zabierze mnie do największego sklepu w okolicy, gdzie wszystko kupię. Mają tam też kaski LS2 i będę mógł sobie wybrać odpowiedni. Chcę mieć niebieski, który będzie pasował do mojego motocykla. Grzegorz już chłopakom o mnie powiedział i wszyscy się ucieszyli, że do nich dołączę. Byłem bardzo podekscytowany i na zakupy pojechałem bardzo chętnie. W sklepie był na prawdę ogromny wybór a ceny niewygórowane. Pierwszy przymierzyłem kombinezon a później poszliśmy obejrzeć kaski LS2 i był niebieski. Przymierzyłem go i przyznałem kumplowi rację. To dobry kas i na pewno będę zadowolony. Wybraliśmy jeszcze rękawice i byłem w sumie gotowy do drogi. W domu od razu pokazałem rodzicom wszystko co kupiłem a tata przyznał, że kask jest na prawdę świetny i będę zadowolony. Pochwalił mnie za to, że zrobiłem takie świetne zakupy. Jutro ruszam z chłopakami w swoją pierwszą podróż. Ciekawe jak będzie.

Do ekipy bardzo chętnie mnie przyjęli i wszyscy od razu się dogadaliśmy. Teraz z Grzegorzem spędzamy więcej czasu jak kiedyś i nasze relacje mocno się zacieśniły. To świetny kumpel i cieszę się, że zaczął się spotykać z moją siostrą. To fajna para.