Letni wypoczynek w Sarbinowie

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje i pora już zacząć planować jakiś wyjazd. Co roku jeździliśmy z rodziną za granicę, więc dla odmiany w tym roku pozostaniemy w kraju. Odwiedzimy standardowo góry, ale też wybieramy się nad morze. Wśród licznych ofert różnych kurortów nadmorskich bardzo spodobało nam się Sarbinowo.

Drewniany domek z widokiem na morze

domki letniskowe w sarbinowiePlanując wyjazd nad morze chcieliśmy, aby docelowa miejscowość była niedużym, w miarę spokojnym, ale atrakcyjnym kurortem. Spośród licznych propozycji ostatecznie padło na Sarbinowo. Tętniące życiem nieduże miasteczko z piękną plażą okazało się dla nas idealnym wyborem. Tym bardziej, że domki letniskowe w Sarbinowie są w całkiem przystępnych cenach. Znaleźliśmy więc ośrodek bardzo blisko plaży. Spodobały nam się oferowane przez nich drewniane domki ze skośnymi dachami. Może dlatego, że przypominają trochę te górskie, do których mamy spory sentyment. Domki te są piętrowe. Na dole jest mały salonik z jadalnią a na piętrze dwa nieduże pokoje sypialne. Łącznie w domku może nocować pięć osób, co idealnie sprawdzi się w naszej rodzinie. Mamy bowiem trójkę dzieci. Z okna sypialni rozciąga się widok na morze i to chyba był ostateczny czynnik, który zdecydował o tym, że wybraliśmy akurat ten ośrodek. Wyjazd czeka nas dopiero za dwa miesiące, ale już nie możemy się doczekać. Tym bardziej, że prognozy pogody na lipiec są niezwykle obiecujące i prawdopodobnie załapiemy się na upalną, słoneczną aurę.

Wakacje nad polskim morzem staną się dla nas w tym roku alternatywą dla wakacji zagranicznych. Na rodzinny odpoczynek wybraliśmy nieduży kurort Sarbinowo. Udało nam się znaleźć bardzo atrakcyjny ośrodek z wygodnymi domkami letniskowymi wykonanymi z drewna. Z ośrodka mamy rzut beretem na plażę.