Map piloty do Marcedesów

W zeszłym roku udało mi się zakupić mój wymarzony samochód, o którym marzyłam całe życie. Choć zdaję sobie sprawę z tego, że niewiele kobiet interesuje się obecnie samochodami, to jednak pasję do czterokołowych pojazdów zaszczepił we mnie ojciec, który pracował kiedyś w fabryce Mercedesów. Z jego pomocą udało mi się znaleźć piękny model mercedesa z 2006 roku, który naprawdę świetnie się trzymał. Jedynym problemem okazał się niedziałający map pilot,przez którego moduł GPS nie działał. Na całe szczęście udało mi się znaleźć części zastępcze. 

Czy warto kupić map pilota?

map pilot mercedesMój tata polecił mi odwiedzić pewną stronę internetową oferującą zamienne części do samochodu, które można zakupić w bardzo atrakcyjnych cenach. Ogromnym atutem owej strony był również fakt, iż sklep ten by świetnie zaopatrzony. Wieczorem, z drżącym sercem, zasiadłam przed komputerem by sprawdzić czy sklep ów oferuje pożądane przeze mnie części. Tuż po wejściu na stronę moim oczom ukazał się poszukiwany przeze mnie map pilot Mercedes, który kosztował jedynie nieco ponad 1000 zł. Produkt ten, jak się okazało, był fabrycznie nowy. Zdecydowałam się zakupić ten moduł, ponieważ bardzo zależało mi na tym by moje wymarzone auto odzyskało dawna sprawność. Zamówiona część dotarła do mnie w przeciągu zaledwie kilku dni. Mój tata zamontował moduł w zaledwie 30 minut, co bardzo mnie ucieszyło, ponieważ planowałam tego dnia wybrać się w dalszą podróż. Zakupiony przeze mnie map pilot sprawił, że mogłam bez przeszkód pobierać wszystkie nowe sterowniki oraz mapy, które bardzo przydały mi się podczas jazdy.

Z czystym sumieniem mogę więc polecić wszystkim części zamienne do aut. Produkty te sprawią, że Wasze pojazdy ponownie odzyskają dawną sprawność. Najważniejsze jest jednak to, że w sprawnym samochodzie czuję się automatycznie znacznie bezpieczniej. A jak wiadomo bezpieczeństwo za kółkiem jest przecież najważniejsze.