Mąż świadczy usługi transportowe

Mąż jest kierowcą. Wiele lat pracował w dużej firmie transportowej i jeździł za granicę. Od kiedy pojawiły się w naszej rodzinie dzieci te wyjazdy coraz bardziej nam ciążyły. Dzieci tęskniły i mi też było ciężko wszystko ogarnąć. Mąż starał się nas często odwiedzać ale to i tak było za mało.

Transport dobrze się rozwija

usługi transportowe zielona góraDzieci namawiały go żeby został już na stałe i jeździł po kraju. Mąż zdecydował się na otworzenie swojej firmy. Mieliśmy odłożone pieniądze. Skorzystał z programu wspierającego dla nowych przedsiębiorców i zakupił nowego busa. Miał spore doświadczenie w branży i bardzo dobrze sobie radził Usługi transportowe zielona góra są często poszukiwane przez różne firmy. Mąż musiał na początku znaleźć sobie klientów, którzy będą chcieli korzystać z jego usług. Mirek miał gadane robił dobre wrażenie na ludziach i szybko udało mu się tak wszystko zgrać, że całkiem fajnie zarabiał. Był zadowolony bo miał krótkie trasy i sporo klientów. W przyszłości planował firmę rozkręcić i zatrudnić dodatkowe osoby i kupić kolejne auta. Usługi transportowe zielona góra zawsze będą potrzebne Mąż zdecydował się na trasy krajowe w okolicach naszej miejscowości. Nowego busa, którego kupił i zatrudnił znajomego kieruje na zagranice. Zatrudniona osoba jest młoda i nie ma dzieci więc jemu pasują takie wyjazdy. Mąż zapewnia dobre warunki pracy i cieszę się, że tak potoczyły się jego losy zawodowe. Warto czasem zaryzykować. Wiadomo, ze transport zawsze będzie potrzebny ale praca w nim jest wymagająca i czasem nerwowa.

Mąż musi teraz sam wszystkiego pilnować a jest czego. Trzeba dbać o ubezpieczenia o auta jest tego sporo. Jednak praca na swoim daje dużo satysfakcji. Mąż dobrze sobie radzi, rozwija się i to jest najważniejsze. Podziwiam go i motywuję do walki.