Modna bluzka dla syna

Z rozliczeniem podatku zawsze się spieszyłam, ponieważ dostawałam dość spory zwrot. Pieniądze zawsze przeznaczałam na swojego syna i kupowałam mu za te pieniądze modne ubrania albo zabawki. W tym roku chciałam kupić mu jakieś modne ubranie do szkoły. 

Wizyta w sklepie z bluzkami chłopięcymi

bluzki chłopięceKiedy już otrzymałam zwrot podatku z urzędu skarbowego to udałam się do sklepu na zakupy. Wybrałam sklep z odzieżą dziecięcą, gdzie dostępne były modne bluzki chłopięce i tam zdecydowałam się kupić coś synowi. Chodził już do drugiej klasy szkoły podstawowej i chciałam, żeby wyglądał modnie. W sklepie było mnóstwo modnych bluzek z różnymi aplikacjami i nie wiedziałam, którą wybrać. Mój syn nosił ubrania w różnych kolorach, dlatego wybrałam ostatecznie bluzkę w kolorze, jakiego nie miał. Dostępna była pełna rozmarówka i dostałam bluzkę w interesującym mnie kolorze oraz rozmiarze. za bluzkę zapłaciłam mniej, ponieważ była promocja i jak wybrało się jakiś drugi ciuch, to jeden z nich był przeceniony o pięćdziesiąt procent. Do bluzki więc wybrałam spodnie jeansowe w jasnym kolorze, które idealnie pasowały do bluzki. W domu dałam synowi przymierzyć ciuchy i wszystko pasowało jak ulał. Bluzka chłopięca bardzo mu się spodobała i chciał ją od razu założyć. Następnego dnia do szkoły ją założył i był bardzo zadowolony. Sąsiadka widziała jak mój syn szedł do szkoły i pytała gdzie dostępne były takie modne bluzki dla chłopców, bo chciała taką kupić dla syna. Wskazałam jej sklep, w którym zrobiłam zakupy.

Kiedy mój syn dorósł to już sam kupował sobie ubrania. Zawsze dokonywał dobrego wyboru i wyglądał elegancko. Byłam dumna, że tak dobrze wychowałam syna. Moim marzeniem było, żeby został prawnikiem w przyszłości i kierowałam go na odpowiednie tory.