Modna sukienka bawełniana dla siostrzenicy

Ze swoją siostrzenicą miała doskonałe relacje. Była ona jeszcze małą dziewczynką, ale bardzo lubiła się ze mną bawić i każda moja wizyta ją cieszyła. Lubiłam jej przynosić prezenty i zabierać na lody. Julka była grzecznym i bardzo spokojnym dzieckiem, co mnie zdecydowanie cieszyło. 

Podarowanie siostrzenicy ślicznej sukienki bawełnianej

sukienki dla dziewczynek bawełnianeKiedy ostatnio zabrałam Julkę na lody, to po drodze mijałyśmy sklep z odzieżą dziecięcą. Julka przystanęła przed wystawą, ponieważ spodobała jej się sukienka. Była na niej nadrukowana jej ulubiona postać z kreskówki i wiedziałam, że siostrzenica bardzo chciałaby mieć taką sukienkę. Weszłam z nią do tego sklepu, ażeby nieco się rozejrzeć. Dostępne były tam różne sukienki dla dziewczynek bawełniane w bardzo przystępnych cenach. Uznałam, że mogę pozwolić sobie na taki niezapowiedziany wydatek i kupić Julce sukienkę, którą zauważyła na wystawie. Wiedziałam jaki rozmiar nosiła moja siostrzenica i bez problemu mogłam wybrać dla niej ubranie. Dostępna była sukienka w rozmiarze Julki i zabrałam ją do przymierzalni, żeby ją ubrała. Wyglądała w niej cudownie i bardzo mi się podobała. Radość na twarzy tego dziecka mówiła mi wszystko. Nie mogłam wyjść z tego sklepu nie robiąc zakupów. Mała nie chciała ubrać swoich rzeczy i sprzedawca pozwolił, ażeby wyszła w sukience, którą miała na sobie ubraną. Kiedy odstawiłam Julkę do siostry, to ta od razu zauważyła nowe ubranie. Mój prezent bardzo spodobał się nie tylko Julce, ale również mojej siostrze.

Byłam chrzestną Julki i kiedy zbliżało się jej przyjęcie, to postanowiłam kupić jej jakiś wyjątkowy prezent. Zapytałam ją o czym najbardziej marzy. Mała chciała dostać kład. Miałam odłożone pieniądze i dzięki temu mogłam spełnić marzenie swojej chrześniaczki.