Najlepsze buty terrex swift

Postanowiliśmy z grupą przyjaciół wybrać się w polskie góry. Pogoda dopisywała na tyle, by móc poświęcić kilka dni na spacerowanie i przechadzki. Nad morzem niestety było za dużo ludzi, a i tak byśmy nie popływali, bo woda za zimna. W górach natomiast są ciepłe strumyczki i to zadecydowało o wyjeździe właśnie tam.

Terrex swift do chodzenia po górach

terrex swiftProblem był w tym, że nie miałam żadnych odpowiednich butów do chodzenia po górach. Zazwyczaj wybierałam koturny i szpilki, lub baleriny. Nie miałam żadnego obuwia sportowego, więc musiałam wybrać się do sklepu, aby takie nabyć. Poszłam do sklepu ze sportowymi butami, bo tam najszybciej znalazłabym coś odpowiedniego. I wtedy wpadły mi w oko terrex swift, które postanowiłam od razu przymierzyć. Znalazłam nawet swój rozmiar, a mam nietypowy, bo 36 i pół. Zazwyczaj muszę kupować rozmiar 37, który jest troszkę za duży. W górach ważne jest to, aby obuwie było idealnie dopasowane, ponieważ dużo kilometrów się przemierza i do tego są różne górki, dołki, przestrzeń nie jest idealnie równa. Buty od razu mnie jak urzekły, jak tylko znalazły się na mojej stopie. Były dopasowane i bardzo lekkie. To też jest ważne, kiedy szukamy obuwia odpowiedniego do spacerów. Im lżejsze, tym lepiej, bo nie będzie nam się ciężko chodzić. Lubię też, gdy przepuszczają powietrze, bo stopa zawsze musi oddychać. W końcu trzeba dbać o stopy, bo to one noszą nas przez całe życie i w różnych warunkach. Więc dajmy im pooddychać w dobrym obuwiu.

Długo się nie zastanawiałam i cieszyłam się z tego powodu, bo nie miałam też na to czasu. Wyjazd miał być za parę dni, więc wszystko musiało być przygotowane. W moich nowych butach nie straszne mi żadne góry, nawet na najwyższe trasy na pewno uda mi się wejść, bo są super wygodne.