Najlepsze kosmetyki naturalne

Jestem wielką fanką kosmetyków naturalnych. Uważam, że skład przedmiotów, którymi się otaczamy jest bardzo ważny i nie mówię tu tylko o kosmetykach. Równie dużo uwagi przywiązuję do tego by sprawdzać składy produktów do jedzenia, które kupuję. Kosmetyki kupuję najczęściej w sklepach on-line oraz w sklepach z produktami naturalnymi.

Kosmetyki naturalne świetnie działają na skórę

kosmetyki naturalne do twarzyOczywiście w mojej pielęgnacji twarzy również stosuję kosmetyki naturalne. Lubię przede wszystkim swój naturalny krem na dzień. Krem ten niesamowicie dobrze nawilża moją twarz i sprawia, że przez cały dzień, mimo makijażu, nie czuję żadnego ściągnięcia ani wysuszenia skóry. Krem ten w swoim składzie ma między innymi olej migdałowy, kwas hialuronowy, oraz co ciekawe wyciąg z korzenia rabarbaru. Kremu tego używam już prawie rok i na razie nie znalazłam niczego lepszego. Ostatnio kosmetyki naturalne do twarzy wtargnęły też do codziennej pielęgnacji mojego chłopaka, który wcześniej właściwie praktycznie w ogóle nie używał żadnych kosmetyków. Mój chłopak zaczął używać kosmetyków do pielęgnacji, bo kupiłam mu specjalny zestaw kosmetyków naturalnych dla mężczyzn. Zestaw ten jest bardzo dizajnerski ale to świetnie produkty liczą się w nim najbardziej. Wykonane zostały one z samych naturalnych produktów, a więc nie podrażniają skóry mojego chłopaka. Z tego co powiedział najbardziej z zestawu podoba mu się cedrowy balsam po goleniu.

Cieszę się, że mój chłopak chętnie korzysta z produktów, które były w zestawie, który mu kupiłam. Muszę przyznać, że nie miał on złej cery ale dzięki temu, że zaczął używać takich kosmetyków jego skóra się polepszyła. Wygląda o wiele zdrowiej – jest bardziej napięta i błyszcząca. Używałam jego mydło do golenia z tego zestawu i sprawdziło mi się świetnie przy goleniu nóg. Kupiłam mu naprawdę wartościowe produkty.