Niesamowity ślubny film

Wiadomo, że nawet w najważniejszych chwilach w naszym życiu potrafią zdarzyć się najgorsze wpadki, a może właśnie w szczególności właśnie wówczas, kiedy staramy się, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, lubią występować najróżniejsze nieprzewidywalne momenty.

Oryginalny sposób filmowania ślubu

filmowanie ślubów lublinZależało mi na tym, aby ten jeden dzień w moim życiu był po prostu perfekcyjny. Mój, jeszcze wówczas narzeczony, także nie lubi nagłych i przykrych niespodzianek, dlatego już od samego początku, kiedy powiedziałam magiczne „tak” zaczęliśmy planować wszystko z najdrobniejszymi szczegółami. Mój mąż obiecał zająć się wszystkim, a mi pozostawił jedynie dobór sukni ślubnej, jego garnituru oraz kwestie dekoracyjne z racji tego, że uważa mój gust w tym względzie za niesamowity. Owszem, mam zapędy artystyczne, dlatego chętnie zgodziłam się na podział obowiązków. Tuż przed ślubem zapytałam męża, czy zamówił nam doskonałe filmowanie ślubów Lublin jest miastem w którym możemy spotkać wiele osób oferujących podobne usługi, jednak mi zależało na kimś oryginalnym. Nie chciałam typowego i standardowego filmu ślubnego w którym przeplatają się jedzący goście na zmianę z tańczącymi. Mój mąż tajemniczo potakiwał gwarantując, że będę usatysfakcjonowana. W dniu naszego ślubu nigdzie nie mogłam dojrzeć kamerzysty i nagle zrozumiałam dlaczego. Nad naszymi głowami wisiał… dron! Byłam zszokowana, przecież ten sprzęt nie jest jeszcze na tyle doskonały, aby kręcić filmy w dobrej jakości! I co z kościołem? Kamerzysta jednak używał na zmianę drona i lustrzanki, jednak wcale mnie to nie uspokoiło. Nie miałam jednak wyboru i zaufałam mężowi.

Kiedy otrzymałam swój film ślubny ponownie doznałam szoku, lecz tym razem pozytywnego. Dron kręcił wręcz w jakości kinowej, nie wspominając już o lustrzance. Całość została tak nakręcona, że przypominała dosłownie kadry z filmów, jakie możemy oglądać na ekranach kin! Pięknie nakręcone od góry nasze wejście i wyjście z kościoła, kadry w których dron zdawał się tańczyć wraz z gośćmi na świeżym powietrzu. Wszystko przypominało baśń Hollywoodskiej produkcji!