Nowe drzwi zewnętrzne

Wiele osób nie przepada za remontami, jednakże ja bardzo lubię zmiany w domu. Dlatego też bardzo często wymieniam np. dodatki w pokojach czy maluję ściany. Ostatnio zdecydowałam się na większy remont – wymieniłam wszystkie drzwi wewnątrz w domu, a potem zaczęłam poszukiwania nowych drzwi zewnętrznych.

Szukałam nowoczesnych drzwi w nietypowym kolorze

sprzedaż drzwi zewnętrznych białystokChciałam znaleźć drzwi, które będą się wyróżniały i będą pasować do tego jak wygląda mój dom z zewnątrz. Szukałam drzwi w ciemnym, najlepiej granatowym kolorze. Oczywiście jeżeli chodzi o sprzedaż drzwi zewnętrznych Białystok ma wiele firm, które się tym zajmują. Ale z tego co zauważyłam to wiele ze sklepów ma powtarzający się asortyment różniący się jedynie trochę cenami. A mnie zależało na kupnie jakiś wyjątkowych drzwi. Myślałam, że drzwi zewnętrzne do mojego domu są standardowej wielkości ale kiedy w końcu znalazłam drzwi, które mi się spodobały to okazało się, że szerokość moich drzwi jest dosyć duża i nie dostanę ich od ręki. Musiałam je więc zamówić na specjalny wymiar i trochę poczekać na swoje wymarzone drzwi. Oczywiście wiązało się też to z wyższą ceną jaką musiałam za nie zapłacić. Ale stwierdziłam, że warto jej się poświęcić żeby mieć piękne drzwi wejściowe, które będą niesamowitą ozdobą wejścia do mojego domu i będą zwiastować to, że równie dobrze prezentuje się on w środku. Jestem naprawdę zadowolona z zakupu.

Udało mi się znaleźć takie drzwi jak chciałam. Były bardzo solidne i duże. No i w takim kolorze jak sobie wymarzyłam czyli granatowym. Drzwi nie są tak ciemne jak na początku miałam w planach ale taki jaśniejszy odcień podoba mi się o wiele bardziej. Bardzo ładnie współgra z białym kolorem mojego domu i pięknymi kwiatami i donicami, które znajdują się przed wejściem.