Organizuję imprezę z wytrawnym polskim winem

 

Jeszcze nigdy nie organizowałam imprezy dla kontrahentów i to był mój pierwszy raz. Nie pytałam nikogo o poradę i wszystkim postanowiłam się zająć sama. Wiedziałam, że w przyszłości takie sytuację będą częste i nabiorę na pewno wprawy.

Wytrawnego polskiego wina wystarczyło dla wszystkich gości

wytrawne polskie winoJak na każdej imprezie to i na mojej pojawią się jakieś trunki. Uznałam, że najlepsze na tę okazję będzie wytrawne polskie wino, które jest bardzo dobrej jakości. Znam właściciela winnicy, który ma bardzo dobre wina i pojechałam do niego w tej sprawie. Postanowiliśmy przeprowadzić degustację, bym mogła wybrać najlepsze wytrawne polskie wino dla swoich gości. Dobrze, że nie pojechałam swoim samochodem, ponieważ samodzielnie nie wróciłabym do domu. Udało mi się wybrać w końcu cztery rodzaje wina. Wybór w ogóle nie był łatwy, ponieważ wszystkie wytrawne wina były pyszne. Właściciel winnicy pomógł mi dokonać wyboru. Cieszę się, że właśnie do niego pojechałam, bo zna się dobrze na winach i wiedziałam, że będzie potrafił mi właściwie doradzić. Kiedy na imprezie goście posmakowali wina to byli pod wrażeniem. Wszystkim bardzo smakowało i byłam zadowolona. Dobrze, że zamówiłam dużo skrzynek, dzięki czemu mogłam być pewna, że wystarczy na cały wieczór. Wielu gości pytało o właściciela winnicy i przekazałam nawet kontakt do tego człowieka. Dzięki mnie zyska wielu zainteresowanych klientów i na pewno będzie mi za to bardzo wdzięczny. Impreza bardzo się udała i mimo iż pierwszy raz ją organizowałam to dałam radę ze wszystkim.

Regularnie zamawiam różne wina z tej winnicy i jestem zadowolona, ponieważ moi goście zawsze chwalą każdy produkt. Teraz to profesjonalnie potrafię zorganizować każdą imprezę, której nieodłącznym elementem jest dobre wino.