Parasol jako reklama

Otwarcie restauracji w popularnym górskim kurorcie okazało się dla naszej rodziny strzałem w dziesiątkę. W górach są bowiem dwa sezony, w których pojawia się mnóstwo turystów, zimowy i letni. Restauracja nie jest duża, ale cały czas mamy ruch, bo ludzie polecają nas z ust do ust ze względu na dobre jedzenie. Latem nieco powiększamy ilość miejsc siedzących.

Parasol do restauracji

parasole z nadrukiemJednym z warunków udanego biznesu jest znalezienie odpowiedniego miejsca. Na rozwinięcie działalności na przykład hotelarskiej czy gastronomicznej, idealnie nadają się popularne ośrodki wczasowe. Mnie zawsze bardziej ciągnęło do gór, z kilku względów. Po pierwsze uwielbiam góry, a po drugie turyści tutaj są niemal przez cały rok, nie tak jak nad morzem. Postanowiliśmy więc całą rodziną przeprowadzić się w góry i otworzyć tutaj własną restauracje, o której zawsze marzyliśmy. Nabyliśmy co prawda nieduży lokal, ale cieszy się on ogromnym zainteresowaniem. Latem powiększamy ilość miejsc siedzących o te ustawione na zewnątrz. Z racji tego, że nie ma tu praktycznie żadnego cienia, trzeba było kupić dobrej jakości parasole. Zamówiliśmy więc parasole z nadrukiem, na których pojawiło się logo naszej restauracji. Takie parasole są więc nie tylko ochroną przed słońcem czy deszczem, ale też idealną reklamą. Zamówiliśmy naprawdę duże parasole, jednak są one wykonane i przytwierdzone na tyle stabilnie, że nawet przy większym wietrze nic takiego się z nimi nie dzieje.

Duże parasole z logo firmy są idealnym rozwiązaniem w przypadku restauracji, które latem wystawiają stoliki na zewnątrz. Również my zamówiliśmy tego typu parasole. Sprawdzają się one idealnie w górskim klimacie. Wiatr im niestraszny. No chyba, że jest to jakaś wichura. Wtedy trzeba parasole złożyć i schować.