Projektowanie wnętrz w Poznaniu

Razem z moim mężem kupiliśmy nowe mieszkanie. Bardzo długo czekaliśmy na jego odbiór. Było to jakieś trzydzieści siedem miesięcy łącznie. Budowa osiedla trochę się przedłużyła, przez różne niedogodności. W końcu została ona zakończona a my otrzymaliśmy klucz do naszego nowego mieszkania. Z czego byliśmy oczywiście bardzo zadowoleni. 

Szukamy projektanta wnętrza do naszego mieszkania

najlepszy projektant wnętrz - PoznańOtrzymaliśmy upragnione klucze do naszego wspólnego mieszkanie, jednakże wiadomo nie był to jeszcze koniec. To dopiero kolejny etap. Mieszkanie było w stanie developerskim i czekało nas jeszcze całe urządzanie i aranżacja wszystkich wnętrz w nim. Początkowo chciałam nawet zająć się tym sama, jednakże zdecydowanie przerosło mnie to zadanie dlatego też, razem z mężem zdecydowaliśmy, iż zatrudnimy specjalistę do pomocy. W tym celu w jednej z najlepszych i doskonale mi znanych przeglądarek internetowych postanowiłam wpisać następującą frazę – najlepszy projektant wnętrz – Poznań. Poznań to oczywiście miasto, w którym znajduje się nasze nowe mieszkanie. W taki sposób znaleźliśmy super projektanta wnętrz, który zaproponował, iż urządzi całe nasze mieszkanie. Cena którą nam powiedział, także spełniała nasze kryteria budżetowe. Dodatkowo, co jest bardzo ważne były szybkie i krótkie terminy, nie musieliśmy długo czekać na nasze projekty. Otrzymaliśmy gotowy projekt po około dwóch tygodniach pracy naszego specjalisty. Project był bardzo dobry i uwzględniał wszystkie nasze sugestie. Co mogło sprawić trochę problemu.

Ostatecznie zdecydowaliśmy się na wnętrza w stylu nowoczesnym z połączeniem ze stylem skandynawskim. Do tego dodaliśmy nieco loftowego klimatu, ponieważ mąż lubi takie surowe wnętrza. Generalnie wszystko bardzo ładnie się komponowało i było funkcjonalne.