Przedszkola dla psa

Bez względu na rasę, czy wielkość psa, powinien on słuchać swojego właściciela. Na tresurę psów przychodzą właściciele dużych i małych pupilów, jednak tylko w specjalnych przedszkolach dla psów możemy tresować szczeniaki.

Czego się nauczy pies w przedszkolu?

przedszkole dla psów WarszawaPosiadanie psa w domu wymaga dużo cierpliwości i odpowiedniego podejścia. Mały pies nie umie się jeszcze załatwiać na polu i często gryzie buty domowników, albo niszczy dywany. Jeżeli wiemy jak, to możemy samodzielnie uczyć szczeniaka właściwych zachowań, ale jednak większość właścicieli nie wie jak tego dokonać. Jeżeli jest nam potrzebne przedszkole dla psów Warszawa jest miastem, w którym działa kilka takich miejsc. Każdy właściciel ze swoim szczeniakiem może się zapisać na grupowa zajęcia, które są prowadzone przez wyszkolonych treserów. Celem takiego szkolenia, jest oduczenie szczeniaków gryzienia różnych przedmiotów w domu, brania jedzenia bez pozwolenia, gryzienia rąk i nóg domowników, czy nauka chodzenia na luźnej smyczy. Proces tresury odbywa się w klimacie zabawy, w której uczestniczy właściciel. W przedszkolu psy mają dostęp do specjalnego basenu, mogą się wyszaleć na torze przeszkód, czy skorzystać ze specjalnych zabiegów relaksacyjnych. Nauka w przedszkolu odbywa się przez cały okres szczenięcy, a więc efekty tresury będą trwałe i niemalże od razu zauważalne. W Warszawie takie przedszkole cieszy się dużym zainteresowaniem i na termin trzeba się umawiać z dużym wyprzedzeniem, gdyż tylu jest chętnych na szkolenie.

W przedszkolu uzyskamy wszelkie informacje na temat interpretacji zachowań psa. Po szkoleniu nasz pupil będzie spokojnie chodził na smyczy, aportował, nie będzie gryzł domowników i będzie reagował na przywołanie. Cena szkolenia zależy od długości jego trwania.