Sposoby i ceny przekłuwania uszy w Poznaniu

Człowiek od zawsze ozdabiał swoje ciało na rozmaite sposoby. W różnych kulturach widać charakterystyczne ozdoby ciał, nie tylko kobiecych. Co prawda Europejczycy nie są aż tak otwarci na ozdabianie jak mieszkańcy Afryki, ale również to robią. Niesłabnącą popularnością cieszy się przekłuwanie ciała.

W którym gabinecie najlepiej przekłuć uszy?

przekłuwanie uszu poznańDziś nikogo nie szokuje kolczyk w języku czy brwi. Stało się to w pewnym sensie synonimem indywidualności i sposobu wyrażania siebie. Trochę inaczej sytuacja przedstawia się, jeśli chodzi o przekłuwanie uszu. To bardzo popularny zabieg kosmetyczny, który wykonuje się już nawet u małych dzieci. Nie ma tu raczej mowy o wyrażaniu siebie. Przekłute uszy pasują wszystkim i nie wpływają za bardzo na image, raczej go upiększają i urozmaicają. Tatuaż za to jest zdecydowanie bardziej stygmatyzujący, kojarzy się jeszcze trochę negatywnie. Przebite uszy kojarzą się z kobiecością i dziewczęcością. Osobną sprawą są męskie przebite uszy. Jeśli chcemy sprawdzić jakie ceny tego zabiegu są w Poznaniu, wpisujemy w wyszukiwarkę przekłuwanie uszu poznań i znajdujemy odpowiedź gotową, z cennika. Dzieje się tak, ponieważ zabieg nie przewiduje komplikacji, jest bezproblemowy, szybki i taki sam u wszystkich, jeśli chodzi o przekłuwanie pistoletem. Podejście bardziej indywidualne mają piercerzy, którzy przekłuwają uszy igłą. Tych trzeba szukać często we własnych studiach, a nie gabinetach kosmetycznych.

Warto porównać wady i zalety obydwu metod. Cenowo różnią się również od siebie. Samo przebicie ucha pistoletem jest bezbolesne i wymaga noszenia przez jakiś czas „przebitek”. Jeśli wyciągniemy je za szybko, dziurka może się zarosnąć, dlatego tak ważne jest, by przestrzegać zasad higieny i wytycznych, którego dostaliśmy w gabinecie.