Szybkie transakcje w kantorze internetowym

Kantory oferują nam możliwość wykonywania transakcji ekspresowych, dzięki którym pieniądze z wymiany waluty są zaksięgowane już na naszym koncie w ciągu jednej godziny. Jednak takie transakcje mogą się odbywać tylko i wyłącznie pomiędzy kontami w tych samych bankach. Pomiędzy kontami w różnych bankach transakcje trwają nawet do 3 dni.

Wypłata gotówki bezpośrednio z kantoru

kursy walut w kantorze internetowymKiedyś mogliśmy tylko i wyłącznie wykonywać transakcje wymiany waluty w internecie, a w dzisiejszych czasach możemy również wypłacać z kantoru internetowego pieniądze w dowolnym momencie z bankomatu. Jest to rozwiązanie najlepsze dla osób podróżujących często po całym świecie i potrzebujących dostęp do stałej gotówki. Kantory internetowe oferują nam również możliwość wykonania szybkich przelewów pomiędzy kontami w tych samych bankach. Kursy walut w kantorze internetowym aktualizowane są zgodnie z rynkiem Forex i zmieniają się co 15 sekund. Aktualne kursy walut możemy śledzić praktycznie w każdym kantorze internetowym, więc zawsze w dowolnym momencie możemy sprawdzić, jaki jest kurs interesującej na waluty. Żeby korzystać z kantoru internetowego wystarczy mieć dostęp do internetu, a także urządzenie mobilne takie jak telefon lub komputer. Rejestracja w kantorze internetowym zawsze jest bezpłatna i mamy dostęp do wielu różnych kont bankowych, więc nie będziemy musieli płacić dodatkowo prowizji za przelewy.

Kto może korzystać z kantoru internetowego? Kantor internetowy jest dostępny dla wszystkich użytkowników, którzy ukończyli 18 rok życia. Z kantoru korzystają przede wszystkim osoby prywatne, które często podróżują, ale również przedsiębiorcy dokonującej transakcji w obcej walucie. Najszybsza transakcja wymiany waluty trwa do kilku minut, ale musi być to przelew pomiędzy dwoma kontami w tym samym banku.