Tworzę własne torby

Chyba mogę nazwać siebie artystką. Lubię tworzyć różne rzeczy i jestem bardzo kreatywna. Nie ograniczam się wyłącznie do rysowania i malowania z czym wiele osób kojarzy osoby takie jak ja. Mam dużo szczęścia, bo dużą część swoich prac sprzedaję i jestem w stanie się z tego utrzymać. Najlepiej sprzedają się oczywiście takie rzeczy, które są użyteczne i, z których klienci korzystają w codziennym życiu.

Korzystam z toreb bawełnianych wyłącznie polskich producentów

polski producent toreb bawełnianychJednym z najczęściej kupowanych towarów w moim sklepie są bawełniane torby, które ozdabiam. Często maluję na nich albo jakieś ciekawe postaci albo tworzę swego rodzaju komiksy czy obrazy, które przedstawiają jakiś żart sytuacyjny. Nie wiem czemu ale korzystam tylko z toreb, które są produkowane przez polskie firmy. Mam jedną firmę, z którą współpracuję. Polski producent toreb bawełnianych dostarcza mi swoje torby w naprawdę dużych ilościach – zamawiam różne rozmiary oraz wzory toreb. Bardzo podobają mi się zwykłe bawełniane torby z grubymi różnokolorowymi rączkami. Dają one bardzo ciekawy efekt. Czasami też wykonuję torby na zamówienie. Są one o wiele droższe niż torby mojego projektu ale maluję wtedy na takiej torbie dowolną rzecz jaką chce mój klient. Nie jest to może moja ulubiona rzecz do tworzenia ale pieniądze z tej usługi odkładam na wycieczkę do Chin.

Jestem zadowolona z tego w jakim kierunku rozwijam się ja i moja twórczość. Staram się by była ona jak najlepszej jakości i mimo tego, że często znajduje się na użytkowych rzeczach to niosła za sobą jakiś przekaz. Sprzedaję swoje torby w naprawdę dobrych cenach, a jednocześnie są one wysokiej jakości i wydaje mi się, że właśnie wpływa na to, że sprzedają się one tak dobrze. Cieszę się, że np. moje obrazy też są czasami kupowane. Być może jestem całkiem dobra w tym co robię.