Vulcano – pozornie zwykły wózek dla dzieci

Vulcano, trochę przypominając w tym wulkan, od którego bierze swój przydomek, wybucha wieloma, nieoczekiwanymi dla nabywców, możliwościami ułatwiającymi życie. To klasyczne 3w1 firmy Bebetto mieści w sobie nie tylko wózek, ale również przestronną gondolę i bezpieczny fotelik. Jest przy tym niezwykle lekkie, a to tylko jedna z wielu jego zalet.

Wózek dziecięcy, który jest wulkanem możliwości

bebetto vulcano 3w1Wózek Bebetto Vulcano 3w1 łączy w sobie nowoczesne rozwiązania techniczne z niezwykle estetycznym wyglądem. Lekka, aluminiowa konstrukcja, gondola z plastikowym, łatwym w czyszczeniu spodem i pojemnym koszem na zakupy, z pewnością przekonają do siebie wielu wymagających rodziców. Na wygodę rodziców z pewnością będzie miała również wpływ regulowana rączka, zaś możliwość dopasowania oparcia siedziska w gondoli, pomoże wygodnie ułożyć każde dziecko. Gondola wózka wyposażona jest ponadto w dodatkową wentylację, która zapewnia w jej wnętrzu swobodną cyrkulację powietrza, dbając tym samym o komfort podróży dziecka. Bebetto nie zapomina o priorytecie, który kieruje każdą decyzją rodziców – bezpieczeństwo pociechy. Z sukcesem zapewnia je odpinana barierka w kształcie pałąka i pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Vulcano nie obawia się żadnych warunków pogodowych – jest bowiem wyposażony w moskitierę chroniącą przed insektami, a także pokrowiec przeciwdeszczowy, który zabezpiecza cały wózek. W słoneczne dni z pewnością przydatna okaże się tapicerka chroniąca przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Niewątpliwie Vulcano jest produktem ze wszech miar funkcjonalnym – zarówno dla dziecka, jak i dla jego rodziców, a przy tym dobrze wyglądającym. Wśród kolorystyki tego polskiego produktu, każdy znajdzie wózek odpowiadający jego potrzebom, również estetycznym.