Wizyta u weterynarza z Wrocławia

Pomimo tego, że dbamy o naszych czworonożnych członków rodziny najlepiej, jak potrafimy tak nie zawsze jesteśmy w stanie zapanować nad wszystkim. Zwłaszcza, kiedy nasz psiak jest alergikiem. Na szczęście im szybciej udamy się do weterynarza, tym szybciej nasz pies wydobrzeje.

Najlepsi weterynarze z Wrocławia

weterynarz wrocławOd trzech lat posiadam psiaka, który niestety ma nieco wrażliwy żołądek. Zawsze staram się pilnować tego co je i w jakich ilościach, jednak aby dokładnie dowiedzieć się na co nasz pies jest uczulony należy wykonać badania u weterynarza, które pomogą nam to ustalić. Ja o tym nie wiedziałam i niestety ale pewnego dnia mój pies zjadł coś, na co był uczulony a efektem tego były symptomy bardzo podobne do objawów występujących przy parwowirozie. Była to niedziela i bałam się, że nikt mnie nie przyjmie, jednak jak się okazało i w ten dzień dyżury ma niejeden weterynarz Wrocław posiada placówki weterynaryjne, które przyjmują także właśnie w dni wolne od pracy. Na miejscu weterynarz pobrał krew mojemu psiakowi i od razu wykonał badania. Po dosłownie dziesięciu minutach mieliśmy już wyniki badań. Okazało się, że mój psiak na szczęście nie jest chory lecz po prostu uczulony na rodzaj karmy, który mu dotychczas podawałam. Jednakże, aby być pewnym na sto procent weterynarz również sprawdził mojego psa pod każdym możliwym kątem włącznie z badaniem serca. Bywałam już i kilku weterynarzy, ale jeszcze żaden z nich nie był aż tak przejęty zdrowiem psa.

Jestem niezwykle wdzięczna za wszystkie badania jakie na miejscu wykonał weterynarz oraz wszystkie wskazówki dotyczące żywienia mojego psa. Wiele czytałam o tym w internecie, jednak dopiero od weterynarza dowiedziałam się wszystkich, niezbędnych szczegółów, które pozwoliły mi na świadomy wybór składników, jakimi możemy żywić się mój psiak.