Wizyta w biurze nieruchomości

Po studiach od razu znalazłam sobie zatrudnienie. Miałam ściśle określony plan na życie, który wdrażałam systematycznie. Kolejnym krokiem było wynajęcie kawalerki, ponieważ chciałam się usamodzielnić. Mama namawiała mnie, bym z nią została, ale już podjęłam decyzję.

Profesjonalna obsługa pracownika biura nieruchomości

biuro nieruchomości gdańskNie chciałam szukać mieszkania na własną rękę, ponieważ nie znałam się na tych umowach wynajmu a wszystko chciałam mieć załatwione jak należy. Dlatego właśnie zdecydowałam się, żeby skorzystać z usług biura nieruchomości. Niedaleko właśnie było dobre i polecane biuro nieruchomości Gdańsk bardzo mi się podobał i chciałam zawsze w tym mieście mieszkać. Dlatego musiałam wynająć jakąś ładną kawalerkę w centrum miasta. Do biura wybrałam się w poniedziałek po pracy. Kiedy weszłam do środka, to była tam młoda kobieta. Była ona doświadczoną pośredniczką nieruchomości, która od razu zrobiła na mnie dobre wrażenie. Wybadała uważnie moje potrzeby i na ich podstawie przedstawiła mi kilka ofert. Nawet zostałam poczęstowana kawą z ekspresu. Cieszyłam się, że poszłam do tego konkretnego biura nieruchomości, ponieważ dostępnych w nim było mnóstwo ofert. Spodobały mi się dwie kawalerki, które razem z pośredniczką pojechałam obejrzeć. Zdecydowałam się na jedną z nich i w biurze nieruchomości podpisałam wszystkie niezbędne dokumenty. Pośredniczka pobrała prowizję za swoje usługi, ale była to rozsądna kwota. Ja zaś miałam pewność, że wszystko zostało załatwione profesjonalnie.

Zaraz jak dostałam klucze do swojego mieszkania, to się wprowadziłam. Nie musiałam inwestować w żadne meble, ponieważ wszystko tam było. Kawalerka była bardzo komfortowa a dojazd do pracy miałam o wiele łatwiejszy. Dokonałam zdecydowanie dobrego wyboru.