Zamawiam sobie nową koszulkę firmy carhartt

 

Nie jestem jakimś strojnisiem, ale lubię się dobrze ubrać. Mam ciuchy tylko z najlepszych marek, które sobie bardzo cenię. Są one bardzo trwałe i nie spierają się. Jednym z moich ulubionych sklepów jest carhartt i na bieżąco śledzę ich kolekcje.

Mam koszulkę carhartt z najnowszej kolekcji

carhartt koszulkaZawsze jak pojawi się w sprzedaży coś nowego to jestem na bieżąco. Co jakiś czas odwiedzam sklep internetowy i sprawdzam co się pojawił. Tym razem była carhartt koszulka w edycji limitowanej i musiałem ją koniecznie mieć. Chłopaki to się dopiero zdziwią jak zobaczą tak unikatową koszulkę w mojej garderobie. W sklepie sprzedaż odbywa się na bieżąco i wiedziałem, że jak dziś zamówię ten produkt, to najpóźniej za dwa dni dotrze do mnie dostawa. Już nie raz tam zamawiałem i zawsze każde ubranie przyszło do mnie na czas. Akurat w sobotę Antek wyprawia grilla urodzinowego w swoim ogrodzie, to będę mógł do niego pójść w tej nowej koszulce. Był dostępny mój rozmiar i zamówiłem ten produkt. W czwartek rano już pojawił się u mnie kurier. Dostarczona do mnie carhartt koszulka idealnie na mnie pasowała i chciałem ją ubrać od razu, ale wtedy nie zaskoczę nikogo na sobotniej imprezie. Musiałem się wstrzymać co przyznam nie było dla mnie łatwe. W sobotę w końcu ubrałem swój nowy nabytek i ruszyłem na imprezę. Moja nowiutka carhartt koszulka z edycji limitowanej wszystkim się spodobała i każdy ją podziwiał. Byłem bardzo dumny i wiedziałem od razu, że zrobię dobre wrażenie jak ją założę. Chłopacy widziałem, że też chcieliby ją mieć.

Impreza była na prawdę udana i wszyscy się świetnie bawiliśmy. W zasadzie to w ogrodzie siedzieliśmy prawie do północy a później przenieśliśmy się do domu, ażeby pograć w grę komputerową. Koszulka sprawdziła się jak należy.