Zamawiam u nowego producenta trwałe tkaniny poliestrowe

W branży to wszyscy się znamy. Rzadko też bywa tak, że jeden z nas ma jakiś nowy towar, o którym reszta nie wie. Nie konkurujemy ze sobą i świetnie się dogadujemy. Jeden z kolegów po fachu to nawet polecił m nowego producenta do współpracy.

Wszystkie tkaniny poliestrowe sprzedały się w jeden dzień

trwałe tkaniny poliestroweJa w tkaniny to zaopatruję się u różnych źródeł. Lubię urozmaicenie i wiem, że moim klientom to również odpowiada. Dzięki temu też mogę sobie pozwolić na różnorodne ceny. Ten nowy producent ma podobno trwałe tkaniny poliestrowe, którymi już wiele osób w branży jest zachwycona. Od Sebastiana, jak dawał mi kontakt do tego człowieka dowiedziałem się, że jest ogromny popyt na jego trwałe tkaniny poliestrowe i nie mogę takiej okazji przepuścić, bo jak nie wprowadzę tego towaru do sklepu to moi klienci pójdą tam, gdzie jest on dostępny. No racja, o klientów trzeba dbać i na taką sytuację to ja nie mogę sobie pozwolić. Od razu zadzwoniłem do producenta i od razu złożyłem u niego zamówienie na trwałe tkaniny poliestrowe. Wybrałem wszystkie jakie były dostępne i już następnego dnia pojawiły się u mnie w sklepie. Klienci, którzy do mnie przychodzą musieli już o nich słyszeć, bo od razu zaczęli po nie sięgać. To była świetna decyzja i jestem wdzięczny Sebastianowi, że mi o wszystkim powiedział. Nawet się nie zdziwiłem, że wszystkie te tkaniny sprzedały się w ciągu jednego dnia. Złożyłem kolejne zamówienie, ale tym razem wziąłem trzy razy większą ilość. Mam spory magazyn do przechowywania tkanin.

Każdego dnia sprzedaż jest wysoka. Wszyscy klienci, którzy u mnie kupowali cały czas wracają. Pojawiło się nawet kilka nowych twarzy co mnie dość ucieszyło. Nowy towar jednak przyciąga ludzi i wiem, że teraz już zawsze tak będzie. Mam dobry towar.